Auteur Topic: Reanimatie met trieste afloop in Enkhuizen  (gelezen 4812 keer)

0 leden en 2 gasten bekijken dit topic.

spruitje11

  • Forumlid
  • ***
  • Berichten: 315
Gepost op: 15 september 2012, 16:25:24
Reanimatie met trieste afloop in Enkhuizen
Geplaatst op7 september, 2012: 20:44 doorAndijker Nieuws Net | APB

Enkhuizen, 7 september 2012 – Vrijdagmiddag zijn de reddingboten van KNRM station Enkhuizen uitgevaren voor een reanimatie aan boord van een zeiljacht op het IJsselmeer. Helaas had de inzet van de diverse hulpdiensten een trieste afloop.
 
Het zeiljacht waar de 41 jarige persoon zich op bevond deed mee aan de Bouwregatta welke jaarlijks voor de kust van Enkhuizen word gehouden. Direct nadat het incident is gemeld bij de organisatie snelt een rubberboot van de regatta zich naar het jacht met een AED.

Binnen vijf minuten na het alarm is ook de reddingboot Rien Verloop onderweg met een AED en niet veel later is deze ter plaatse en word de reanimatie over genomen. Het zeiljacht bevind zich dan op een mijl ten noorden van Enkhuizen.
 
Als even later ook de ambulancedienst is gearriveerd bij het KNRM boothuis stapt deze direct op de reddingboot Watersport en gaat men volgas onderweg om zo snel mogelijk het ambulancepersoneel over te zetten op het zeiljacht.
 
Ondertussen arriveert er bij het boothuis een tweede ambulance en twee eenheden van de politie. De reddingboot Rien Verloop is dan reeds onderweg naar de compagnieshaven om de aanlandingsplaats vrij te maken en de tweede ambulance daar naar toe te verwijzen.
 
Wanneer de persoon eenmaal aan wal is gebracht word er in de ambulance nog geruime tijd alles aan gedaan om het leven van deze persoon te redden. Helaas zonder resultaat.
 
De bemanning van KNRM station Enkhuizen wenst alle betrokkenen heel veel sterkte toe met het dragen van dit verlies.
Bron: www.andijkernieuws.net
Als je de hitte niet kunt verdragen, blijf dan buiten BHV